Оперативна ситуація по області станом на ранок 4 листопада.

Дата: 04.11.2022 10:23

Найбільше від росіян напередодні постраждав Покровськ — ракетними ударами пошкоджено школу і щонайменше 22 будинки. 1 цивільний загинув, ще 6 отримали поранення.

На Волноваському напрямку під обстріли потрапив Вугледар — знищено підстанцію, пошкоджено 5 будинків.

На Донецькому напрямку — без постраждалих. У Мар'їнській громаді під вогнем Мар'їнка, Красногорівка, Костянтинівка і Максимільянівка. В Очеретинській громаді — околиці Первомайського. В Авдіївці були поодинокі прильоти вночі, а вранці — масовані обстріли з артилерії та Градів по центру міста.

На Горлівському напрямку інтенсивний вогонь росіяни вели по Бахмуту: вбили щонайменше 3 людей, поранили ще 5. Пошкоджено 9 приватних будинків і 1 багатоповерхівка. У Торецьку пошкоджено 1 будинок — без жертв. У Соледарській громаді було гучно біля Бахмутського і Яковлівки, у Світлодарській громаді — на станції Майорськ.

Тривають масовані обстріли Торського і Зарічного в Лиманській громаді. Кількість жертв і руйнувань встановлюємо.

Залишатися на Донеччині небезпечно!

Евакуюйтесь!

#StopRussia