З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА.

Дата: 04.11.2022 09:02

Шановні залізничники, ветерани залізничного транспорту та всі, хто вносить свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Щоденною кропіткою працею багатьох поколінь створювалася і тепер примножується трудова слава залізничників нашого краю. Ви робите все заради збереження і подальшої розбудови транспортного конвеєра, стабілізації у справі перевезення пасажирів і господарських вантажів.

Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці, уклінно дякуємо за багаторічну працю, міцного вам здоров’я і добробуту. Нехай на всіх життєвих і професійних перехрестях вас супроводжує тільки зелене світло та безпечні колійні магістралі.

Сьогодні ми вшановуємо вашу нелегку, наполегливу працю. Адже за вашої участі здійснюються не лише пасажирські перевезення, а й будуються автомагістралі, зводяться мости, перевозяться вантажі господарського призначення, здійснюються потужні соціальні проекти.

Висловлюємо вам повагу і дякуємо  за професіоналізм і цілодобову наполегливу працю у задоволенні економіки, ЗСУ і населення у перевезеннях в умовах військового стану,  проведення бойових  дій опору  російській агресії. Бажаю всім залізничникам в цей чудовий день благополуччя, щастя, любові, чудового настрою та добробуту!

Нехай у ваших домівках завжди панують мир, злагода та взаєморозуміння! Зі святом вас, шановні залізничники!

З повагою, начальник Соледарської міської військової адміністрації              Сергій ГОШКО