ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ ЧАС У 2022 РОЦІ

Дата: 29.10.2022 17:35

30 жовтня переходимо з літнього на зимовий час! О 4 годині за київським часом переводимо годинники на 1 годину назад.

Перехід відбувається відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 509 від 13.05.1996 року «Про порядок обчислення часу на території України».

Час, чинний в Україні взимку, є природним для території нашої держави, і відповідає її географічному положенню.

Для безболісного переходу на зимовий час, МОЗ, зокрема, рекомендує:

• Виходити на вулицю в денну пору доби. Коли ніч стає довшою, а день — коротшим - це один зі способів отримання вітаміну D.
  • Дотримуватись гігієни сну. Не користуватися телефоном щонайменше за годину до сну. Обрати читання книги, замість перегляду телевізора.
  • Додати активності. Навіть помірні вправи зможуть покращити сон.Фото без опису