Гуманітарна допомога продовжується.
Триває системне забезпечення мешканців Соледарської громади гуманітарною допомогою. Військові події – дуже важке випробування для всіх українців. Гострий стрес та загострення хронічних захворювань змушують звертатись по медичну допомогу людей різного віку та стану здоров’я, проте найважче літнім людям та тим, хто потребує постійного догляду. Висловлюємо слова щирої вдячності Центру волонтерства та захисту за надані медикаменти та благодійному фонду ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ за доставку медикаментів для жителів Соледарської громади.
Соледарська міська військова адміністрація вкотре нагадує що триває безкоштовна евакуація цивільних мешканців громади та планує безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади.
Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий.
• 0953856071
• 0994878916
Потурбуйтесь за своє життя та життя своїх близьких