З Днем територіальної оборони України!

Дата: 02.10.2022 09:53

Шановні військовослужбовці, резервісти та представники територіальної оборони.Прийміть найщиріші вітання з Днем територіальної оборони України!

Територіальна оборона України є системою загальнодержавних воєнних і спеціальних заходів, що здійснюються в особливий період поза зонами (районами) бойових дій на всій території України або в окремих її місцевостях.

Це має велике значення для охорони  та оборони, забезпечення повноцінного  злагодженого функціонування місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування, установ, Збройних Сил України та інших військових формувань.

Територіальна оборона на теренах нашої країни має глибоке історичне підґрунтя – це і народні ополчення Давньої Русі-України, і козацтво,  і рух опору часів Другої світової війни.

Ми знаємо успішні приклади європейських країн, де частини територіальної оборони є справжніми бойовими одиницями, що здатні швидко відреагувати на загрозу.

Шановні бійці територіальної оборони, дякуємо вам за службу, відданість, любов до України. Разом із ЗСУ  ви наближаєте нашу Перемогу. Бажаємо наснаги, витримки, сили духу та скорішого мирного неба над головою!
Слава Україні!