Привітання з Днем працівника освіти!

Дата: 02.10.2022 08:00

Шановні вчителі, працівники освітніх установ, ветерани педагогічної праці! Вітаю вас з чудовим святом!

День працівників освіти – свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя.

Ми з теплотою і вдячністю згадуємо своїх вчителів – уважних і доброзичливих, які допомагали нам осягати знання і життєву мудрість, причетних до наших перших перемог та успіхів.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, лаборанти і секретарі, бібліотекари і бухгалтери, помічники вихователів і прибиральники. Дякую, шановні колеги, за Вашу вірність і відданість обраній справі.

Тож нехай ваша нелегка, але така важлива справа цінується, шанується і щедро винагороджується, а учительські будні приносять лише радість і будуть плідними. Щиро вам зичу терпіння, життєвих сил і щоб все те, чим ви ділитеся з дітьми, поверталося до вас сторицею!

Будьте мудрими і справедливими, і нехай ваш учительський талант зможе реалізуватися повною мірою.

З повагою начальник

Соледарської міської військової адміністрації                                                   Сергій ГОШКО