Опитування мешканців громади щодо потреб на наступний опалювальний сезон

Дата: 12.09.2022 14:09

Шановні мешканці Соледарської громади! Пропонуємо Вам пройти опитування, яке проводиться Соледарською міською військовою адміністрацією, з метою виявлення нагальних потреб жителів громади, що не виїхали до більш безпечних регіонів України, для задовільного проведення опалювального сезону 2022/2023.

Звертаємо Вашу увагу, що дане опитування не гарантує 100% задовільнення усіх потреб населення.

Особливу увагу буде приділено соціально незахищених верствам населення. Усі дані, що будуть внесені в опитувальник, будуть перевірятися на відповідність.

Водночас попереджаємо, що опалювальний період буде дуже складним. Якщо Ви хочете провести його в безпеці та у теплій оселі, подбайте про це вже зараз! Евакуація триває постійно! На даний час це найкращий вихід для усіх мешканців громади. Евакуація - це складно, але необхідно!