Стань учасником Всесвітнього дня прибирання у 2022 році!

Дата: 02.09.2022 08:14

Всіх українців запрошують традиційно приєднатися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» 17 вересня 2022 року разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу. У той час як в Україні громадяни візьмуть посильну безпечну участь під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням карантинних норм та обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів.

Основна мета — формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Українці за кордоном можуть, організовувати онлайн або традиційні толоки, долучитись до міжнародної події, подякувати приймаючим містам та підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Долучайтеся та діліться своїми фото в соціальних мережах з підписами #ПобачивПрибери #LetsDoItUkraine #WorldCleanupDay.

Для українців за кордоном додатковий хештег #WorldCleanUpDayUA

Результати участі кожного у Всесвітньому дні прибирання можна зареєструвати за посиланням до 25 вересня 2022 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18