Роздача гуманітарної допомоги та бесіда з населенням стосовно евакуації продовжується

Дата: 27.08.2022 20:56

27 серпня за підтримки Донецької обласної військової адміністрації та Бахмутської районної військової адміністрації, Соледарська міська військова адміністрація на чолі з Сергієм ГОШКО забезпечили доставку хліба до м. Соледар, с. Федорівка, с. Роздолівка та с. Благодатне.

Також начальник МВА Сергій ГОШКО поспілкувався з мешканцями громади та вкотре нагадав що триває безкоштовна евакуація цивільних мешканців громади. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей. Часу на роздуми майже не лишилося! Значно загострилася ситуація і на території Бахмутського району. Щодня через обстріли у містах і селах гинуть люди, руйнуються об’єкти інфраструктури. Збереження життя – головний пріоритет для цивільного населення, який повинен спонукати до виїзду у більш безпечні регіони.

Разом із тим, також існує низка вагомих причин, з огляду на які залишатися й надалі в Донецькому регіоні вкрай небезпечно.

Через декілька місяців розпочнеться осінньо-зимовий опалювальний період. В умовах відсутності газу, через перебої електропостачання це буде для області в цілому, в тому числі й для нашої громади, найскладніша та найхолодніша зима за всю історію незалежної України.

Соледарська міська військова адміністрація планує безкоштовний евакуаційний автобус для жителів громади. Записуйтесь на евакуаційний автобус і виїжджайте, поки не запізно. Відправлення здійснюватиметься по мірі отримання заявок, тому попередній запис обов’язковий.

Потурбуйтесь за своє життя та життя своїх близьких!