З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА!

Дата: 23.08.2022 08:00

Від щирого серця вітаю Соледарську громаду з основоположним для нашого суспільства святом – Днем Державного Прапора.

Жодна країна не може існувати без своєї символіки, яка є втіленням національної єдності, честі та гідності, свободи та незалежності, перемоги і любові до своєї держави.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Державний Прапор є мовчазним свідком значних подій нашого суспільства. Щоразу підіймаємо його з вірою та надією в серці у часи радості та часи смутку. Наш народ пройшов безліч випробувань та тернистих доріг  на шляху до волі, до незалежності. Крізь віки всіх історій ми, Українці, славимо та пишаємося рідним краєм, гербом та прапором.

Низько вклоняюсь усім, хто наполегливою працею та інтелектуальними досягненнями робить вклад у розвиток України, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує багатство і славу нашої держави.

Нехай синьо-жовтий прапор оберігає кожного українця та надихає до нових звершень для розвитку і процвітання нашої громади та країни в цілому! Перемога обов’язково буде за нами!

З повагою, Начальник Соледарської міської військової адміністрації  Сергій ГОШКО