Гуманітарна допомога продовжується. Доставка продовольчих наборів та хліба мешканцям Соледарської громади.

Дата: 14.08.2022 18:38

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Такі благодійники об’єдналися задля допомоги мешканцям Соледарської громади в Донецькій області.

Висловлюємо слова щирої вдячності БО "БФ УКРАЇНА ДОПОМОЖЕМО" за надану гуманітарну допомогу для мешканців с. Роздолівка та околиць м. Соледар.

Також за підтримки Донецької обласної військової адміністрації та Бахмутської районної військової адміністрації Соледарська громада отримала хліб.

Окремо  хочемо подякувати Гошко Сергію Васильовичу, голові Соледарської міської військової адміністрації за доставку продовольчих наборів та хліба мешканцям Соледарської громади.

Незважаючи на напружену ситуацію військова адміністрація намагається підтримувати кожного хто залишився та вкотре нагадує!

В серпні 2022 року, по таких числах 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, відправляється безкоштовний евакуаційний поїзд Покровськ –Кропивницький, час відправлення 16 год.30 хв.

Евакуаційний поїзд зупиняється у містах Олександрія та Кропивницький.

Від населених пунктів Донецької області до вокзалу м. Покровськ курсують безкоштовні автобуси.

ДЛЯ ЕВАКУАЦІЇ ДО ГРОМАД КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ НЕОБХІДНО залишити заявку можливо за телефонами:

• 0953856071 Редченко Світлана,
  • 0507766862 Кириченко Наталя,
  • 0669283420 Нагорна Галина.

Вже підготовлені безкоштовні місця для проживання.

Евакуйовані громадяни безкоштовно розміщуються у комунальних закладах та у приватних будинках Кіровоградської області.

Після приїзду до місця поселення громадяни забезпечуються належним рівнем соціального захисту, зокрема отримують одноразову грошову допомогу.

ДОДАТКОВІ СОЦІАЛЬНІ ГАРАНТІЇ ПІСЛЯ ЕВАКУАЦІЇ, ЗОКРЕМА ДО КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ:

•  Безкоштовне житло;
  •  Безкоштовне харчування;
  •  Гуманітарна допомога;
  •  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 20 березня 2022 р. № 332 щомісяця надається грошова допомога: для осіб з інвалідністю та дітей – 3 000 гривень; для інших осіб - 2 000 гривень;
  • Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 220 разова грошова допомога (на станціях Кропивницький та Олександрія):для осіб з інвалідністю та дітей- 3 000 гривень; для інших осіб - 2 000 гривень.
  • Соціальний супровід під час оформлення допомоги від міжнародних організацій через платформу «єДопомога»;
  •  Психологічна допомога;
  • Медична допомога тощо.