Соледарська громада отримала медичні препарати

Дата: 25.07.2022 18:38

В цей нелегкий час спротиву України російській агресії, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Такі благодійники об’єдналися задля допомоги мешканцям Соледарської громади в Донецькій області.

Висловлюємо слова щирої вдячності за надану гуманітарну допомогу громадській організації «Лікарі без кордонів», які безкоштовно передали  медичні препарати

Окремо  хочемо подякувати Гошко Сергію Васильовичу, голові військової адміністрації Соледарської  громади, начальнику відділу охорони здоров’я Соледарської міської ради Бескровному В.І. та Кудрявцеву О.О., за доставку медичних препаратів, а саме: перев'язувальні матеріали, знеболювальні, антибіотики, антигістамінні ,серцево-судинні, препарати для зниження тиску, заспокійливі, препарати для інсулінозалежних пацієнтів.

Аптечки будуть знаходиться на території громади, та будуть розподілені по- необхідності серед жителів громади та працюючих медичних закладів (ФП)- для сільських жителів.