Працюючі магазини Соледарської громади станом на 20.07.2022

Дата: 20.07.2022 08:48

Працюючі магазини у м. Соледар

• маг."Семья"вул.Преображенська4а,працює з9.00-14.00. У продажі :м'ясо, риба, молочні та ковбасні вироби, консервація, хліб, крупи, макаронні вироби.
  • Маг."Профиль" вул.Преображенська 4а, працює з 9.00-16.00. У продажі: консерви, сухарики, рос.масло, оцет, напої, вихідний-неділя.
  • Маг."Ідеал"вул.Носова2,працює з 8.00-17.00.У продажі:ковбасні та молочні вироби, крупи, вода, напої, овочі, мука, сахар.
  • Маг."Центральний" вул.Карпинського 7,працює з9.00-16.00. У продажі:молочні та ковбасні вироби,вершкове масло,напої,печиво,вода.
  • Маг."Калач"вул.Карпинського 7,працює з 9.00-16.00.У продажі:хліб,молочні та ковбасні вироби,овочі,фрукти, солодощі,вода,печиво.
  • Маг."Дружба"вул.Гагаріна, працює з 9.00-14.00. У продажі: крупи, печиво, заморозка, хліб, напої.
  • Торгівельний павільйон по вул.Чапліна, працює з 8.00-15.00. У продажі: молочні та ковбасні вироби, крупи, напої, макаронні вироби, морозиво, печиво, хлібобулочні вироби, вода.
  • Маг."Оазіс"пров.Танкістів 6,працює з8.00-13.00. У продажі: ковбасні та молочні вироби, вершкове масло, олія, цукор, гречка, печиво, солодощі, чай, кава.
  • Маг."Вікторія"ст.Сіль вул.Мічуріна,55,працює з 8.00-13.00. У продажі: макаронні вироби, ковбасні та молочні вироби, вершкове та рослинне масло, консерви, хліб.
  • Маг."1000мелочей" ФОП Лебедик, вул.Карпинського 10.

По старостинським округам:

• С.Парасковіївка:маг."Струмок"ФОП Петешенкова ,маг."Істочник" МАФ ФОП Шарун.
  • С.Васюківка:маг."Авоська" ФОП Черкасов.
  • С.Никифорівка:маг."Щедрий кошик"ФОП Черкасов.
  • С.Міньківка: торгівельний павільйон ФОП Ряпосова,маг."Продукти"ФОП
  • Сінецька,продуктовий магазин ФОП Стецюра.
  • С.Роздолівка:маг."Лілія"ФОП Бандрівська.