Співчуття з приводу смерті Підойми Анатолія Івановича

Дата: 09.07.2022 08:00

Соледарська громада з глибоким сумом сприйняла звістку про те, що відійшов у вічність Підойма Анатолій Іванович, голова ради ветеранів ДП «Артемсіль», голова ГО "Рада ветеранів війни та праці в м.Соледар, багаторазовий  член виконкому м.Соледар та депутат міської ради у м.Соледар.

Обірвалося життя людини з золотим серцем, професіонала, шанованого колеги і просто хорошої, чуйної людини, яка підтримувала людей на їх життєвому шляху.

Пішла з життя людина, чий внесок у розбудову ДП «Артемсіль» та м. Соледар важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна і високопрофесійна робота , компетентність. Він завжди надихав колег власними ідеями щодо розвитку галузі та рідного міста.

Його професійний шлях – це приклад відданості та гідності, любові до професії та рідної землі.

Анатолій Іванович удостоєний безлічі почесних відзнак і нагород.

Схиляючись у скорботі та розділяючи біль втрати, висловлюємо глибоке співчуття родині, близьким та колегам з приводу тяжкої втрати – смерті  Анатолія Івановича..

Світла пам'ять про фахівця своєї справи, доброго колеги і друга назавжди залишиться в наших серцях.

Поділяємо Ваше горе.   Вічна пам’ять…