Внаслідок бойових дій Бахмутський та Краматорський райони залишилися без електрики.

Дата: 29.05.2022 14:38

На магістральній лінії електропередач 330 кВ спрацював аварійний захист – знеструмлено Центральну електропідстанцію НЕК Укренерго в районі Торецька і, як наслідок, – населені пункти Бахмутського та Краматорського районів. Відновлювальні роботи вже розпочалися – тут необхідно буде ліквідувати близько двох десятків поривів дротів.

Через відключення електрики припинено подачу води від Фільтрувальних станцій №1 та №2 Другого Донецького водогону – Краматорськ, Слов’янськ, Дружківка, Костянтинівка, Торецьк та прилеглі населені пункти опинилися без води. Крім того, 115 торецьких гірників залишились під землею: 112 на шахті “Центральній”, 3 на шахті “Торецькій”. Адміністрації вживають необхідних заходів для підняття шахтарів на поверхню. Причина та наслідки знеструмлення ще уточнюються. В умовах активних бойових дій перебої з подачею електрики та води – неминучі. Ще раз закликаю всіх евакуюватися!