Чергова нарада із структурними підрозділами міської ради, комунальними підприємствами.

Дата: 30.03.2022 15:06

Шановні жителі громади, зберігайте спокій, не піддавайтеся паніці та довіряйте лише перевіреним джерелам інформації, дуже багато фейків!

Було проведено чергову нараду із структурними підрозділами міської ради, комунальними підприємствами.

Міський голова, заступники, начальники управлінь, начальники відділів, спеціалісти Соледарської міської ради, комунальні підприємства, всі перебувають на робочих місцях!

Сховища, які призначені для укриття, всі прибрані. Переконливе до вас прохання, не закривати самостійно укриття!

Резервуари з водою повні, підвіз води, де немає центрального водопостачання, здійснюється згідно з графіком.

На 30.03.2022 в нашій громаді вже зареєстровано понад 800 вимушено переміщених осіб. Якщо у Вас є житло, яке можна винайняти,  залишайте, будь ласка, інформацію про таке житло та кількість людей, яку ви можете прихистити.

Бажаючі прийняти біженців можуть звертатися до ЦНАПу Соледарської міської ради (вул. Паркова, буд.5), тел (066-806-97-02) (0627497043)

Магазини та аптеки працюють за зміненим графіком у зв'язку із запровадженням комендантської години на всій території Донецької області.

ОБОВ'ЯЗКОВО ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ СВІТЛОМАСКУВАННЯ!

У додатку Smart місто є всі контакти служб та комунальних підприємств нашої громади, зайти на нього та зробити виклик можна без доступу до інтернету.

В ВИПАДКУ ЕКСТРЕННОЇ СИТУАЦІЇ, ПРОЗВУЧИТЬ ТРИВОЖНА СИРЕНА З РУДНИКІВ ДП «АРТЕМСІЛЬ»!!!

НАША ОБОВ'ЯЗКІСТЬ – СПОКІЙ І БЕЗПЕКА ГРОМАДЯН!