Інформація щодо ведення бойових дій на території області

Дата: 24.02.2022 08:48

Тримаймося і не панікуємо. Влада на місцях. Працюємо. Інформуватимемо мірою надходження інформації.

Інформація щодо ведення бойових дій на території області:

Станом на 07:00

24.02.2022 підрозділи Головного управління залучені до гасіння пожежі, внаслідок ведення бойових дій, приватного житлового будинку на двох господарів за адресою: м. Маріуполь, Лівобережний район.

О 06:43 пожежу локалізовано на площі 225 м.кв. Внаслідок обстрілу одна особа постраждала (жінка), госпіталізована до лікувального закладу. Попередньо внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень різного характеру 7 житлових будинків. Інформація уточнюється.

За оперативними даними, у Маріуполі 4 постраждалих цивільних, серед них - одна дитина. Їм надається медична допомога.

Офіційно повідомляємо: інформація щодо висадки десанту і захоплення Маріуполя НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

Вибухи пролунали і у Краматорську. Перші - о 5-й ранку.

Інформація оновлюється.

Оновлено о 07:23

За оперативною інформацією, в районі Часового Яру противник застосував авіацію.

Протягом ночі й ранку обстріляні Верхньоторецьке, Павлопіль, Гнутове, Талаківка.

Оновлено о 07:36

Новолуганське без світла, зупинено теплопостачання, немає води.

Поблизу Торецька ведуться інтенсивні обстріли позицій ЗСУ .Всі сховища відкриті, лежачих хворих евакуйовуємо в сховища силами ДСНС.

Оновлено о 07:43

Мирненська ВЦА Старогнатівка: один будинок зруйновано, десять пошкоджені. Майже всі села без електрики. Жертв та поранених немає.

Оновлено о 07:44

З 02.00 началися обстріли Сартанської громади. У Гнутово постраждало 4 будинки, у Павлополі - один. Павлопіль без електрики і газу, Гнутове без електрики. Обстріли тривають.