"Марафон Єднання" в Соледарській громаді

Дата: 22.02.2022 15:18

22 лютого на площі біля комунального закладу «Соледарський міський центр культури та народної творчості» міста Соледар, з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандиського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість, пройшов «Марафон Єднання!»

В заході взяли участь керівники відділів та управлінь, працівники соціальної сфери,  депутати міської ради,  учні та  жителі громади.

Учасники заходу розгорнути синьо-жовтий стяг та об’єдналися під синьо-жовтими кольорами – як символ мирного, сильного духом, незалежного народу та разом виконали Державний гімн України.

Творчий виступ солістки комунального закладу «Соледарський міський центр культури та народної творчості» Ольги Шишко з піснею «Мова єднання», надав тематичної атмосфери заходу.

В комунальному закладі «Соледарська міська бібліотека» відбулося засідання круглого столу щодо обговорення  єдності народу, захисту демократії та оборони держави.

Захід проведено з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.