Мітинг з нагоди Дня вшановування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-й річниці виведення військ з Демократичної Республіки Афганістан в Соледарській громаді

Дата: 16.02.2022 13:12

15 лютого біля пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам у м. Соледарі, відбувся мітинг, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 33-й річниці виведення військ з  Демократичної Республіки Афганістан.

В мітингу взяли участь керівники та представники підприємств, ветерани, воїни-інтернаціоналісти, депутати міської ради,  військослужбовці, жителі громади.

До всіх присутніх звернулася від імені Соледарського міського голови  Євгена Пластуна, заступник міського голови з гуманітарних питань  та соціальної політики  Світлана Редченко. У своєму виступі вона зазначила: «Сьогодні ми вшановуємо стійкість і мужність воїнів, які брали участь у локальних воєнних конфліктах на різних континентах та пройшли випробування Афганістаном, війна залишила невиліковну рану в душах і серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків». Світлана Миколаївна побажала ветеранам афганської війни, їх родинам та всім присутнім, міцного здоров’я, щастя, впевненості в завтрашньому дні, добра та миру на рідній землі.

На мітингу виступив офіцер пресслужби української сторони спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін старший лейтенант Денис Єщенко.

Від молодого покоління з словом у відповідь виступив учень загально-освітньої школи №13 Євген Моделкін.

Творчий виступ солістів комунального закладу «Соледарський міський центр культури та народної творчості» надав тематичної атмосфери заходу.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Захід проведено з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.