«РЕКОНСТРУКЦІЯ СОЛЕДАРСЬКОЇ ЗОШ №13 І-ІІІ СТУПЕНІВ ПО ВУЛ. 60 РОКІВ ЖОВТНЯ М.СОЛЕДАР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (КОРИГУВАННЯ). БУДІВНИЦТВО ТРИВАЄ

Дата: 01.02.2022 16:32

Станом на 31 січня 2022 року загальний відсоток будівельної готовності школи в рамках реалізації проєкту «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по  вул.60 років Жовтня, 10 м. Соледар Донецької області» (коригування) складає 63%

Виконано наступні роботи: оздоблення гіпсокартоном першого поверху блоків 1 та 2 (70%), цегляні роботи по прибудові №3(100%), улаштування цементно-піщаних стяжек підлог блок №3 (80%), монтаж плит по прибудові №2 (90%), армувальні, бетонні роботи по прибудові №2 (90%), улаштування монолітних ділянок по блоку №3 та переходах (70%), роботи з улаштування зовнішньої каналізації (95%), внутрішні сантехнічні роботи (каналізація, водопровід) по блоку №3 (90%), улаштування покрівлі по переходу №2 (95%), монтаж вікон по прибудові 2 та переходах (80%), монтаж дверей по переходах 1,2 блоків 1,2 (90%), бетонні роботи (підлога) по спортивній залі та блоку №3 (85%), завершено монтаж зовнішнього каналізаційного обладнання (КНС), продовжуються роботи з оздоблення фасаду. Виконані роботи відповідають вимогам проєкту будівництва.

На виконання листа Міністерства розвитку громад на території України від 04.01.2022 №8/19.6/25-22 з метою належної реалізації проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України для розподілу субвенції з державного бюджету між місцевими бюджетами Управлінням освіти Соледарської міської ради було надіслано лист щодо потреби у фінансуванні проєкту «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по  вул.60 років Жовтня, 10 м. Соледар Донецької області» (коригування) у сумі 50 400,00 тис. грн.

Соледарська міська рада і наділі буде інформувати про стан будівництва на об’єкті.