Дата: 28.01.2022 08:20

Відповідно до розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, Соледарською міською радою за кошти державного бюджету, був придбаний житловий будинок у селі Федорівка, для дитячого будинку сімейного типу.

26 січня 2022 року перед початком 15 сесії Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області восьмого скликання, міський голова Євген Пластун, згідно чинного законодавства, вручив батькам-вихователям Осадчому Андрію та Зимі Наталії спеціальний ордер для заселення.

Дякуємо батькам-вихователям за щирі серця і любов до дітей, які волею долі позбавлені піклування власних батьків. Бажаємо Вам, щоб щасливі посмішки діти, дарували вам радість, тепло, впевненість у майбутньому і були для вас справжньою винагородою. Нехай у вашій оселі завжди панують щастя, благополуччя, любов та взаєморозуміння!