Соледарська громада святкує день Соборності України

Дата: 22.01.2022 12:00

Напередодні Дня Соборності України відбулося творче привітання від Соледарської громади з представниками територіальних громад Бахмутського району у телемості «Ми єдині Ми – Україна».

22.01.2022 року для жителів Соледарської громади в комунальному закладі «Соледарський Центр культури та народної творчості» відбувся урочистий захід Дня Соборності України та 103-ї річниці проголошення Акту злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки.

В урочистому заході взяли участь працівники виконавчих органів міської ради, керівники підприємств, військовослужбовці, та учні навчальних закладів громади.

Від  міського голови Євгена Пластуна, присутніх привітала заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Соледарської міської ради Світлана Редченко та побажала усім мешканцям громади, патріотам усього світу здоров'я, щастя, миру і злагоди в ім'я процвітання України.

З вітальним словом виступила представник прес-центру української сторони спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін Юлія Тарасюк.

В урочистому заході творчі колективи закладів культури та освіти громади показали свої творчі таланти, які мали український національний колорит.

Заходи також відбулися в закладах культури старостинських округів Соледарської міської територіальної громади.

Заходи проведено  з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.