Ковтун Роман Миколайович

Ковтун Роман Миколайович (м.Соледар)

29.02.1972 – 10.06.2024 р.р.

Фото без опису

10 червня 2024 року,  під селом Роботине Пологівського району Запорізької області,  при виконанні бойового завдання загинув  наш земляк, житель міста Соледар Ковтун Роман Миколайович  29 лютого 1972 року народження.

15.02.24 року Роман Миколайович  на роботинському напрямку був поранений, отримав контузію. Після лікування і реабілітації повернувся у свій підрозділ.

Жив і навчався Роман Миколайович у місті Соледарі. Після закінчення школи навчався у Соледарському професійно-технічному училищі на електрослюсаря. Після закінчення училища працював на ДП «Артемсіль». Служив моряком радистом на Північному флоті.

Роман Миколайович був дуже спокійною і врівноваженою людиною,  дуже любив малювати. Перед війною працював на виробництві   з виготовлення сувенірної продукції з монолітів солі. Любив свою родину. Загиблого поховають у місті Кременчук.