Бібік Олександр Миколайович

Бібік Олександр Миколайович (м.Соледар)

22.05.1976 – 17.04.2024 рр.

Фото без опису

За інформацією Кременчуцької міської ради, 17 квітня в районі села Сергіївка Сватівського району Луганської області загинув Бібік Олександр Миколайович — солдат, стрілець-снайпер механізованого батальйону.

Воїн народився 22 травня 1976 року. Проживав у місті Соледар Донецької області. Працював шахтарем. Разом із родиною переїхав до міста Кременчук. Разом з молодшим братом став до лав ЗСУ влітку 2022 року. Проходив військовий вишкіл у Великій Британії. Загинув, врятувавши на полі бою свого брата. У полеглого захисника також залишилися мама, сестра та син.

(На сьогодні детальна інформація по історії життя та служби Захисника України опрацьовується).