Звіти про відстеження регуляторних актів

Звіт

1.Вид регуляторного акту: рішення міської ради.

2.Назва регуляторного акта: про встановлення розмірів ставок місцевих податків та зборів на території Соледарської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.

3.Назва виконавців заходів з відстеження: Фінансове управління Соледарської міської ради.

4.Цілі прийняття регуляторного акта:

- дотримання вимог чинного законодавства;

- встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Соледарської міської територіальної громади на 2021 рік;

- наповнення доходної частини бюджету об’єднаної територіальної громади на виконання власних повноважень.

5.Строк виконання заходів з відстеження: з 21.09.2021р. по 25.10.2021р. (не більше 45 робочих днів).

6.Тип відстеження: повторне.

7. Методи одержання результатів відстеження:, Звіт про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2020 року, Звіт про виконання бюджету Соледарської міської територіальної громади за І півріччі 2021 року (у частині надходжень місцевих податків та зборів).

8.Кількісні та якісні значення показників результативності акта:

№з/п

Показники

6 міс.2020р.,

тис.грн.

6 міс.2021р.,

тис.грн.

ВСЬОГО обсяг надходжень місцевих податків і зборів до бюджету об’єднаної територіальної громади, тис.грн., у т.ч.:

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

- сплачений юридичними особами-власниками об’єктів житлової нерухомості

- сплачений фізичними особами-власниками об’єктів житлової

нерухомості

- сплачений юридичними особами-власниками об’єктів нежитлової нерухомості

- сплачений фізичними особами-власниками об’єктів нежитлової

нерухомості

Земельний податок

Єдиний податок

Збір за місце для паркування транспортних засобів

Транспортний податок

Туристичний збір

9.Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення цілей:

Результативність реалізації даного регуляторного акта відстежувалась за рахунок здійснення контролю за збільшенням обсягів надходжень коштів до бюджету об’єднаної територіальної громади від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, земельного податку, єдиного податку , транспортного податку та туристичного збору.

За період, який відстежується, збір за місце для паркування транспортних засобів не сплачувався.

Так, прийняття даного рішення дало змогу збільшити надходження від сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 183,35 тис.грн., транспортного податку на 0,05 тис.грн.; земельного податку на 2632,68 тис.грн.; єдиний податок збільшився на 423,08 тис.грн. та туристичний збір на 2,51 тис.грн.

Начальник фінансового управління                                                                     Людмила ЖЕРДІЙ