Земельні відносини

Перелік земельних ділянок для підготовки лотів для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Увага! Земельні аукціони.

17 Лютого, 2022 р., 12:44
У лютому та березні 2022 року відбудуться земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соледарської міської територіальної громади.
20 Січня, 2022 р., 10:01
18 та 21 лютого 2022 року відбудуться земельні аукціони з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соледарської міської територіальної громади.
06 Січня, 2022 р., 11:15
У 31 січня та 1 лютого 2022 року відбудуться земельні аукціони зпродажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соледарської міської територіальної громади.