12 Липня, 2024 р., 16:54
Запрошуємо молодіжних працівників та працівниць Донеччини, активну молодь та всіх бажаючих долучитися до онлайн-зустрічей, присвячених Дню Державності України, які будуть проведені 15 липня на платформі Google Meet.
12 Липня, 2024 р., 12:53
Попит на професійне навчання серед учасників бойових дій (УБД) та осіб з інвалідністю внаслідок війни в Донецькій області постійно зростає.
12 Липня, 2024 р., 09:51
Довідки ОК-5 та ОК-7 від Пенсійного фонду України — це сформовані індивідуальні відомості про застраховану особу з реєстру застрахованих осіб. Довідки формуються за будь-який період (ОК-5 — починаючи з 2000 року, ОК-7 — з 2011 року) та містять, зокрема, дані щодо суми заробітної плати для нарахування пенсії, страхового стажу, сплати страхових внесків.
12 Липня, 2024 р., 09:20
Триває системне забезпечення мешканців Соледарської громади гуманітарною допомогою. За підтримки начальника Соледарської міської військової адміністрації Сергія ГОШКА жителі Никифорівського старостинського округу отримали хліб від БФ "Янголи спасіння"  Щиро дякуємо усім причетним до видачі допомоги! Ваша підтримка дуже важлива та необхідна! Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю!
12 Липня, 2024 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України. Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей.
12 Липня, 2024 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими. Вшануймо пам'ять всіх, хто загинув у війні з російським агресором... Всіх військових, цивільних та дітей. Вічна пам’ять і слава Героям України!
12 Липня, 2024 р., 03:10
Минулого року на саміті НАТО у Вільнюсі ми здійснили дуже сильний крок, ухваливши декларацію G7 щодо безпеки для України. Ми не гаяли часу, і тепер у нас є надійна архітектура гарантій безпеки. Дякую Президенту Байдену за його лідерство й усі зусилля, спрямовані на наповнення нашої безпекової співпраці рішучими діями. Маємо 23 сильні угоди, і будуть іще угоди з іншими країнами. Цей Український договір, який ми формуємо, виводить наші відносини на новий рівень. Це значне досягнення для України й усіх нас.
11 Липня, 2024 р., 23:20
Рік тому ми почали працювати над новою й потужною архітектурою безпекових угод. Тоді була підписана декларація G7 на підтримку України, і за минулий рік до неї приєдналися 32 країни. Кожна угода робить нас сильнішими й діятиме протягом усього нашого шляху до НАТО.
11 Липня, 2024 р., 21:00
🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 11 липня: всього за добу росіяни 15 разів обстріляли населені пункти Донеччини. Є загиблі і поранені. Також, численні руйнування. З лінії фронту евакуйовано 146 людей, у тому числі 28 дітей.
11 Липня, 2024 р., 20:58
Заяви для ЗМІ спільно з Єнсом Столтенбергом.