15 Липня, 2024 р., 14:20
Пресконференція Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО
15 Липня, 2024 р., 13:10
Нарада з керівниками обласних адміністрацій. Ключові теми – оперативна ситуація в кожному регіоні, енергетика, фортифікації, безпека. Окремо обговорили важливість налагодження співпраці з представниками американських штатів. Разом ми можемо взаємодіяти в питаннях енергетики, освіти, медицини, реабілітації, забезпечення укриттів. Дякую всім, хто працює заради України та наших людей!
15 Липня, 2024 р., 09:25
День Української Державності — державне свято, що відзначається щороку в Україні 15 липня, у День хрещення Київської Русі — України. Запроваджене Указом Президента України № 423/2021 від 24 серпня 2021 року. Мешканці Соледарськоі громади не залишились осторонь визначення цієї знакової події. У місті Дніпро дівчата виготовили жовто-блакитні сердечка та намалювали яскраві та дуже цікаві малюнки, що сприяло розширенню знань про величну історію України та її державні символи.
15 Липня, 2024 р., 09:23
Ми боремося проти страшного ворога, якого не назвеш людиною і який безкінечно далекий від справжнього християнства. Його сутність – це руїни. Смерть, яку він несе і яку ми повинні здолати. Україна не може погодитися на менше, ніж жити. На менше, ніж зберегти себе. На менше, ніж залишитися людьми. Україна не підкориться злу, яке проливає кров заради свого хворого самоствердження. Яке зневажає правду і людську, і Божу та знецінює всіх, окрім себе. Росія саме на цьому будує свою державність. Але ми з вами інші. Ми з вами вже відмежовані нашим духом від цього ворога. І ми повинні перемогти це зло, і Україна це зробить.Тут завжди буде Україна. Наша історія. Наші люди. Наша держава. Я вітаю вас із Днем Української Державності! І дякую всім, хто з Україною!
15 Липня, 2024 р., 09:17
Шановні Соледарці! Щиро вітаю вас з Днем Української Державності! Це свято ми відзначаємо 15 липня – у День Хрещення Київської Руси-України.
15 Липня, 2024 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України. Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей.
15 Липня, 2024 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими. Вшануймо пам'ять всіх, хто загинув у війні з російським агресором... Всіх військових, цивільних та дітей. Вічна пам’ять і слава Героям України!
15 Липня, 2024 р., 08:00
15 липня українці відзначають День Української державності. Це дуже молоде свято, яке започаткували у 2021 році. Саме тоді, 24 серпня під час урочистого засідання Верховної Ради, присвяченого Дню незалежності України президент Володимир Зеленський підписав відповідний указ. Датою його святкування вибрано День хрещення Київської Русі – України.
15 Липня, 2024 р., 07:52
Історія України за 15 хвилин до Дня державності в Україні від УРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ'ЯТІ.
14 Липня, 2024 р., 22:20
🔹Оперативна ситуація по Донецькій області станом на ранок 14 липня: є загиблі та чимало поранених. Всього за добу росіяни 19 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 128 людей, у тому числі 13 дітей. Про це повідомив начальник ОВА.