23 Липня, 2024 р., 09:00
Нагадуємо, для вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги й самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії РФ Президент Володимир Зеленський підписав Указ про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими. Вшануймо пам'ять всіх, хто загинув у війні з російським агресором... Всіх військових, цивільних та дітей. Вічна пам’ять і слава Героям України!
23 Липня, 2024 р., 00:00
Наша команда готує ще чотири нові безпекові угоди для України. Вже найближчим часом ми розпочнемо перемовини й маємо доволі оперативно підготувати документи до підписання. Це для нас і оборонна підтримка, це для нас і фінанси, і гуманітарна взаємодія. Вже тоді буде майже 30 таких угод із нашими партнерами. Ми ставили собі завдання, щоб це були різні країни – і не лише країни НАТО. Але всі – однаково готові допомагати нам у захисті спільних цінностей. І це буде. Що б не відбувалось у світі, нам потрібні свої інструменти для підтримки наших людей, для підтримки нашої держави, свої безпекові домовленості, які працюватимуть за будь-яких умов. І саме так ми і рухаємось.
22 Липня, 2024 р., 12:08
Будь-які дії, документи або вимоги окупаційної влади на ТОТ — незаконні та не мають жодних правових наслідків. Нерухомість українських громадян на ТОТ охороняється законами України й міжнародним правом.
22 Липня, 2024 р., 12:05
Мешканці Соледарської громади, які зараз перебувають в м. Дніпро отримали гуманітарну допомогу, надання якої забезпечено Global Empowerment Mission Ukraine у партнерстві з Howard G BUFFETT Foundation (HGBF).
22 Липня, 2024 р., 09:27
Внутрішньо переміщені особи Дніпропетровської та Донецької областей можуть отримати 2600$  на розвиток власної справи. В рамках Програми підтримки економічної стійкості України ВПО, які проживають у Дніпропетровській та Донецькій області мають можливість отримати фінансову допомогу для відновлення втраченого через війну мікробізнесу, або започаткування власної справи.
22 Липня, 2024 р., 09:20
Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, Національна соціальна сервісна служба України та Секретаріат Кабінету Міністрів України у партнерстві з громадськими організаціями «ІСАР «Єднання», «Український незалежний центр політичних досліджень», «Центр демократії та верховенства права» та Глобальним договором ООН в Україні у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» продовжують проведення розпочатої у 2020 році інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці».
22 Липня, 2024 р., 09:15
Шановні мешканці Соледарської громади! Соледарська міська військова адміністрація продовжує наполягати на евакуації населення до більш безпечних регіонів України. Триває повномасштабне воєнне вторгнення рф в Україну. Жорстока реальність вимагає від вас прийняття важливого рішення, від якого залежить ваше життя, майбутнє ваших дітей.
22 Липня, 2024 р., 09:00
22 Липня, 2024 р., 00:00
Доповідь Головкома Сирського. По фронтовій ситуації. Головком сам об’їжджав частину бригад. Ключове питання – це забезпечення наших військових. Чого саме не вистачає – по кожному напрямку, по всіх наших основних позиціях. Розподіл снарядів та достатня кількість передусім дронів. Дуже важливо, щоб на всіх основних напрямках відчувалось, що нам є чим завдавати ворогу максимальних втрат.
20 Липня, 2024 р., 15:11
Для України та українців дуже важливо й символічно мати такого сильного та непохитного партнера, як Сполучене Королівство. З кожною сторінкою цієї війни наша співпраця дає більше рішень для відсічі тиранії, а лідерство Британії надихає інші країни. Маємо не збавляти нашої рішучості й надалі.