І МІСЬКИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ВИСТАВКИ – КОНКУРСУ ДЕКОРАТИВНО-УЖИТКОВОГО І ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА «ЗНАЙ І ЛЮБИ СВІЙ КРАЙ

Дата: 14.02.2022 16:40

З метою виявлення обдарованих дітей, сприяння їх творчому розвитку, пропагування кращих зразків образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтва, народних художніх ремесл, вивчення та збереження українських національних традицій 11.02.2022 року на базі центра дітей та юнацтва Соледарської міської ради проведено І етап конкурсу  з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» серед учнів закладів освіти громади та центру дітей та юнацтва Соледарської міської ради.

У конкурсі взяли участь – 97 робіт. Кожна робота сповнена дитячої праці, творчості, креативності, любові!

Конкурс викликав в учасників поглиблений інтерес до навчання, здатність нестандартно виконувати практичну роботу, бажання творити, вміння відтворювати свої думки, фантазії, розуміти та бачити прекрасне.

Переможцями обрано:

Декоративно – ужиткове мистецтво

Змішані техніки виконання

І місце : Борщ Марина – «Хазяйновита пані»;

ІІ місце - Тішин Єгор – «Моє село – моя країна!»; Гаврилова Софія – «Уся краса в тобі, дівчино»

ІІІ місце : Капустін Даніель – «З рідним краєм», Ткачов Владислав -  «На щастя на долю!», Григоренко Емілія – «Панно ромашковий настрій».

Народна лялька

І місце : Лапунова Софія – «Матусин оберіг»; Пилюгіна Софія – «Українка».

ІІ місце :  Агарков Савелій – «Домовичок», Іващенко Алевтина – «Обжинки», Кособуцький Матвій – «Україночка».

ІІІ місце – Лапунова Софія – « Бояриня», Резнік Марина – «Берегиня».

М’яка іграшка

ІІІ місце –  Кравчук Дар’я - «Лялька».

Вязання спицями, гачком

ІІІ місце -  Нажжар Айя – « Сумка веселка», Небогатих Поліна – «Весела команда».

Бісероплетіння

ІІІ місце – Лозова Мар’яна – «Мальовнича Україна», Гогодзей Станіслав – «Оберіг для дому».

Вироби з природних матеріалів

І місце : Дерикорчма Донна – «Дівчинка з корзиною»,  ІІІ місце : Гогодзей Станіслав – «Оберіг для дому».

Художнє різьблення по дереву

І місце -: Шатілов Микита – « Політ над землею». ІІ місце : Олійник Олександр – « Виноградна лоза»,  ІІІ місце : Петрунін Ярослав - «Скарбничка», Гранкін Рустам – « Вершник».

Випалювання

І місце : Горбунов Данило – «Збережімо одвічні символи України!».

Вироби зі шпагату, пряжі, художній текстиль

ІІ місце : Пилипенко Арсеній – « Оберіг», Батурін Станіслав – «Різдвяний янгол», Ліскіна Анастасія – «Снігур», ІІІ місце : Власова Марина – « Млин».

Писанкарство

І місце : Лапунова Софія – «Писанковий всесвіт».

Художня вишивка

І місце : Селіна Лейла –«Дівоча краса»;Сіменко Аліна – «Українські ласощі». ІІ місце : Треус Осія – « Святвечір», Гаврашенко Софія – «Берегиня долі», Ахматова Ангеліна – « Дівчина весна», Карпенко Маргарита – « Мрія», Чеботенко Ольга – «Золоті барви». ІІІ місце: Окрушко Уляна – « Вовки».

Пластилінографія, вироби з пластиліну

ІІ місце : Бугакова Поліна – «Пташка на калині».

Вироби з тіста, тістопластика

ІІ місце: Медкова Карина – «Ранок в моєму селі», Горбунов Єгор – «Мій дім, моя родина».

Вироби зі стрічок, канзаші

І місце : Гунько Каміла, Валин Вікторія – «Краса і сила рідного краю».

Ізонитка

І місце : Шаповалова Вероніка - «Віра». ІІІ місце : Шулейко Дана – «Кораблик».

Витинанка

І місце: Дуданова Валерія- «Родина». ІІ місце – « Я так її, я так люблю мою Україну».

Паперопластика, оригамі

ІІ місце: Суходол Ростислав – « Квіти для матусі»

Образотворче мистецтво

Живопис

І місце: Бондарь Поліна – «Святий рідний край»;Батурін Станіслав – «Українське село». ІІ місце: Дігтяренко Вероніка – «Рідні краєвиди», Сорока Микита – «Слава Україні», Савостіна Віолетта – «Мій рідний край», Груша Катерина – «Бджілка», ІІІ місце : Чесняк Анастасія – «Лісовий захід сонця», Гаврошенко Софія – «Краю наш калиновий».

Графіка

І місце : Шараєвська Ксенія – «Соледар мій рідний край»;Власов Марина – «Мамина любов»;Білоконь Анастасія – «Святогірська лавра». Пахомова Владислава – «Янгол».

Щирі вітання Вам, наші юні таланти і подальших перемог!!! А учасникам вдячність за участь!!!