Засідання Соледарської міської комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Соледарської міської територіальної громади

Дата: 09.02.2022 18:51
Кількість переглядів: 164

09 лютого 2022 року відбулося засідання Соледарської міської комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям Соледарської міської територіальної громади під головуванням міського голови,  голови комісії Євгена Пластуна.

Всього було розглянуто 21 заява громадян, які мешкають в м. Соледар,с. Васюковка с. Роздолівка,  с. Берестове,  з них 4 заяви на лікування  громадян з онкологічними захворюваннями було розглянуто в першу чергу. Кожне звернення розглядалося окремо і були враховані всі обставини, а саме: наявність всіх необхідних документів, стан здоров’я особи за медичним висновком, сімейний стан та доходи сім’ї/особи.

За підсумками засідання комісії, з урахуванням обговорень та результатів голосування, комісія вирішила надати за кошти бюджету Соледарської міської територіальної громади матеріальну допомогу на лікування  21 громадянину на загальну суму  70000,00 гривень.