єПідтримка для підлітків: вакциновані підлітки від 14 років отримають 1000 грн на освітні послуги

Дата: 07.02.2022 08:37

З 7 лютого отримати 1000 грн в рамках програми єПідтримка зможуть підлітки від 14 років, які отримали дві дози щеплення проти COVID-19. Гроші можна буде витратити на освітні послуги, дитячі позашкільні гуртки, перебування в літньому/спортивному дитячому таборі, спортивні товари, канцтовари, шкільне приладдя. Відповідну постанову Кабінет Міністрів ухвалив 2 лютого.

На сьогодні програмою єПідтримка вже скористалися майже 8 млн громадян. Загалом з початку запуску програми на картки українців перераховано 7,9 млрд грн, з яких громадяни вже витратили 2,3 млрд грн.

Щоб отримати кошти за програмою єПідтримка, необхідно:

• Пройти повний курс вакцинації однією зі схвалених ВООЗ вакцин: Pfizer/BioNTech; AstraZeneca/Covishield; CoronaVac (Sinovac Biotech); Johnson&Johnson (достатньо однієї дози); Moderna.
  • Завантажити/оновити додаток «Дія» (послуга доступна лише у додатку) та згенерувати «зелений» COVID-сертифікат.
  • У розділі «Послуги» додатку «Дія» натиснути кнопку єПідтримка.
  • Обрати з переліку банків свій, щоб відкрити віртуальну картку (пластикову картку можна отримати у фізичних відділеннях банків);
  • Додаток перенаправить користувача на сторінку банку для створення віртуальної картки;
  • Після цього в додаток «Дія» надійде підтвердження про створення картки.

Зауважимо, близько 75 тисяч підлітків пройшли повний курс вакцинації від COVID-19.