Засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

Дата: 01.02.2022 16:52

01.02.22 відбулось засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області. В  засіданні взяли участь представники Програми ООН з відновлення та розбудови миру, 13 членів робочої групи і 12 представників громадських організацій громади. Засідання проходило онлайн.

На засіданні члени робочої групи заслухали звіт поліції про забезпечення безпеки у громаді, інформацію про ситуацію з Ковід-19, вакцинацію жителів, інформацію про стан злочинності, правопорушень,  інших негативних проявів серед дітей та попередження домашнього насильства у 2021, звіт про підсумки діяльності групи за 2021 рік, інформацію про роботу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області, інформацію про план роботи робочої групи на 2022 рік.