Відбулась чергова 15 сесія Соледарської міської ради

Дата: 27.01.2022 09:14

26 січня відбулась чергова 15 сесія Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області восьмого скликання. Головував на сесії міський голова Євген Пластун. У роботі сесії взяли участь 18 депутатів міської ради.

Перед початком сесії міський голова вручив спеціальний ордер для заселення батькам вихователям новоствореного дитячого будинку сімейного типу Осадчому Андрію та Зимі Наталії.

На 15 сесії було прийнято 27 рішень, зокрема про затвердження Порядку фінансування видатків бюджету на здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом загального користування окремих категорій громадян – мешканців Соледарської міської територіальної громади, про затвердження цільової Програми розвитку фізичної культури і спорту на території Соледарської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, про виконання Програми забезпечення житловим дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Соледарської міської територіальної громади та інші.  Також депутати прийняли 15 рішень у сфері земельних відносин. 3 проекти рішень не були підтримані депутатами.

З прийнятими рішеннями можно ознайомитися на сайті міської ради у розділі ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ (https://sole-rada.gov.ua/docs/ )