Зустріч працівників Соледарської міської ради з представниками проекту Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) та проєкту "Спільно"

Дата: 24.01.2022 08:28

20 січня  2022року   відбулася зустріч міського голови Євгена Пластуна, представників Соледарської міської ради, управління соціального захисту населення, управління освіти з керівницею проектів із захисту дитини Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ),  координатором проєкту "Спільно"  Наталією Датченко, координатором проєктів ЮНІСЕФ у сфері захисту прав дітей на Сході України Марією Артановою, менеджером будівельних проєктів ЮНІСЕФ на Сході України Костянтином Худобіним, спеціалістом з комунікації Ольгою Пришко   та представниками органів місцевої влади Соледарської ТГ.

На зустрічі були обговоренні питання розвитку соціальних послуг у громаді:

• проблеми надання соціальних послуг, можливі шляхи їх вирішення;
  • подальші кроки по вдосконаленню організації надання соціальних послуг мешканцям сільських населених пунктів;
  • стан і доступність наявних соціальних послуг, в тому числі започаткованих у першій фазі проекту це  послуги Раннього втручання та Денного догляду для дітей з інвалідністю.

Данні послуги дадуть можливість дітям отримати професійну допомогу, підтримку та організацію дозвілля, а   батькам - вільний час для вирішення сімейних справ.