РЕКОНСТРУКЦІЯ СОЛЕДАРСЬКОЇ ЗОШ №13 І-ІІІ СТУПЕНІВ ПО ВУЛ. 60 РОКІВ ЖОВТНЯ М.СОЛЕДАР ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» (КОРИГУВАННЯ). БУДІВНИЦТВО ТРИВАЄ

Дата: 18.01.2022 16:20

На сьогоднішній день будівництво на об’єкті «Реконструкція Соледарської ЗОШ №13 І-ІІІ ступенів по вул. 60 років Жовтня м. Соледар Донецької області» (коригування) продовжується пришвидшеними темпами. Підрядником збільшено кількість працівників на об’єкті будівництва.

Станом на 18 січня 2022 року ведуться роботи з монтажу металопластикових дверей та вікон, продовжуються внутрішні роботи по оздобленню класів та коридорів, продовжуються роботи з облицювання фасаду блоку №1. На об’єкт завезено будівельні матеріали в достатній кількості для подальшої реалізації проєкту.Соледарська міська рада і наділі буде інформувати про стан будівництва на об’єкті.

Матеріали в електронному вигляді додаються