Ускладнення погодних умов.

Дата: 14.01.2022 15:24

Увага! На Донеччині очікується значне ускладнення погодних умов. За даними Донецького РЦГМ 15 січня на території Донецької області збережуться складні погодні умови.

Очікується: хмарно;опади у вигляді мокрого снігу, вночі місцями значний; слабка ожеледь, слабке налипання мокрого снігу, вночі та вранці туман; погіршення видимості в опадах, тумані – 200-500 м.

Вітер західний, вночі та вранці 19-24 м/с, на півдні сильний, 25-28 м/с; вдень 15-20 м/с, місцями до 24 м/с.

Температура повітря: вночі та вдень від 2° тепла до 3° морозу. На дорогах ожеледиця, місцями сніговий накат.

Ускладнення погодних умов 15 січня 2022 року відповідає IІ рівню небезпечності (колір помаранчевий), що може призвести до порушень електропостачання, ускладнення роботи служб комунального господарства та будівельної галузі, руху автотранспорту на окремих ділянках доріг.