Новорічні свята для дітей Соледарської громади

Дата: 30.12.2021 15:33

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, веселощів, коли довкола панує добра магія і казка.

30 грудня, в  приміщенні комунального закладу «Соледарський міський Центр культури та народної творчості» відбувся чудові дитячі новорічні ранки.

Казкові герої, дитячі колективи, та чудова глядацька зала, яка була прикрашена яскравою ілюмінацією - ялинками, новорічними фото зонами, різдвяними оленями, санчатами Діда Мороза очікували на учасників свята, які зустріли його з надзвичайним захопленням.

В залі панувала святкова атмосфера. Діти з радістю приймали участь в новорічних конкурсах, водили хороводи та танцювали під жваву новорічну музику.

Особливим чарівним моментом стала поява головних героїв свята Діда Мороза та Снігурочки на яких так чекала дітвора.

Усіх присутніх святкових заходів привітала від міського голови Євгена Пластуна та від себе особисто, заступник міського голови з гуманітарних питань та соціальної політики Світлана Редченко з побажаннями усім добра, миру, здоров’я та чудово зустрічати новорічні свята.

Програма заходу завершилась врученням новорічних подарунків від Діда Мороза та Снігурочки.

Новорічні заходи до свята Нового року та Різдва Христового для дітей та дорослих проходять в усіх закладах культури Соледарської громади.

Захід проведоно  з дотриманням  протиепідемічних карантинних обмежень.