НОВОРІЧНІ СВЯТА У ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГРОМАДИ

Дата: 30.12.2021 13:17

У грудні 2021 року у закладах дошкільної освіти Соледарської міської територіальної громади було проведено новорічні свята.

Враження дитинства часто залишаються в пам`яті на все життя. Їх яскравість і багатство можуть зігріти і прикрасити душу на довгі роки. У загальний ланцюжок радісного настрою та незабутніх вражень дитинства свої особливі почуття та переживання вносять саме свята. Святкова атмосфера, краса оформлення приміщення, костюмів, уміло підібраний репертуар, барвистість виступів – усе це яскраві і радісні події в житті дітей дошкільного віку.

Офіційно Новий рік уже за кілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для вихованців закладів дошкільної освіти новорічна  пора вже настала. З 23 по 30 грудня 2021 року педагоги закладів створили вихованцям справжнє  свято з танцями, піснями, хороводами та іграми.

На гостину до малят завітали Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою. Індивідуально підібрані ролі допомогли кожній дитині відкрити свій творчий потенціал і відчути свою значимість на святі. Кожна дитина почувалася  частинкою спільного дійства, від якого залежить, чим закінчиться новорічна казка. Свято супроводжувалося піснями, танцями та іграми. Усі діти відчули невимовну радість, отримуючи подарунок особисто з рук Діда Мороза та Снігуроньки.