Детальні плани територій

Детальний для розміщення та експлуатації  основних, підсобних і допоміжних  будівель та споруд підприємствами, що  пов'язані з користуванням надрами,  загальною площею 4,0000 га та  прилеглої території, розташованої за  адресою: Донецька область,  Бахмутський район, с. Яковлівка (за  межами населеного пункту)

Детальний план для розміщення та експлуатації об'єктів і  споруд телекомунікацій: базової станції  мобільного зв'язку, загальною площею  0,0100 га та прилеглої території від  автомобільної дороги М03, 703 км до ЗТП  No45 розташованої за адресою: Донецька  область, Бахмутський район, с. Міньківка  (за межами населеного пункту)

Детальний план території для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вілиці Донецька, 6-А в с.Яковлівка, Бахмутського району, Донецької області

«Про розроблення детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 1,5000 га та прилеглої території, розташованої за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м.Соледар  район вулиць  Франка - Мічуріна - Підгорна для будівництва відкритого складу тимчасового зберігання гіпсового щебеню та  під'їзної  дороги до нього в районі залізничної станції "Сіль" Донецької залізниці»

ДОКУМЕНТАЦІЯ до детального плану території розміщення земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності (код КВЦПЗ 11.01) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами, орієнтованою площею 0,5443 га та прилеглої території, розташованої за адресою: Донецька обл., Бахмутський район, м. Соледар (для розміщення технологічної дороги)

ДОКУМЕНТАЦІЯ ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (розробка Никифорівського родовища) на території Соледарської міської ради Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів)

Документація Детального плану території  частини двох земельних ділянок (кадастрові номери 1420989900:01:133:0002, 1420989900:01:132:0005) загальною площею 2,4102га з метою зміни цільового призначення земельних ділянок для розміщення та експлуатації  кар’єру родовища гіпсу (Нирківське родовище гіпсу) на території Бахмутського району Донецької області (за межами населених пунктів)

Документація Детального плану території для реконструкції Центрального парку культури і відпочинку та алеї Шахтарської слави по вул.Преображенська, 17 у м.Соледар Бахмутського району Донецької області

Детальний план території для реконструкції нежитлової будівлі під Центр надання адміністративних та соціальних послуг Соледарської міської об'єднаної територіальної громади зі сквером по вулиці Парковій, 5у м.Соледар Бахмутського району Донецької області

Детальний план території под будівництво модульної амбулаторії за адресою: с.Никифорівка Бахмутського району, вул.Тімірязєва, буд.43-Б